Jizerský kord 2018

22.01.2018 16:29

Prvním ze série turnajů letošní jarní sezony, který pořádal oddíl šerm Liberec, byl Jizerský kord pro kadetky, žactvo a mladší žactvo. Dvoudenní soutěže se zúčastnilo celkem 174 startujících z 18 oddílů.

V sobotu, kdy šermovali žáci a v kombinované kategorii žačky+kadetky se z domácích umístili jako 32.Tadeáš Knop, 34.Jiří Rulík a 40.Šimon Novotný. Mezi děvčaty pak byla 22.Magdaléna Bartoňová, 25.Aneta Pavlová a 37.Eliška Plátková.

V neděli, kdy soutěžili mladší žáci a mladší žačky se mezi chlapci umístil 27.Karel Bór, 41.Matěj Plšek a 45.Pavel Bulíř. V kategorii dívek vybojovala pěkné 10.místo Aneta Pavlová, 19.byla Eliška Plátková a 28.Petra Konečná.

Za podporu při pořádání turnaje děkujeme sportovnímu fondu statutárního města Liberec, Libereckému kraji a Sport parku Liberec.