Novinky

S potěšením můžeme konstatovat, že se název ŠERM Liberec zase jednou objevil mezi nejlepšími. Na turnaji žaček v kordu se na Memoriálu Jindřicha Valhy v Karlových Varech probojovala v konkurenci 33 soupeřek mezi nejlepší na krásné 3. místo naše Petra Konečná, která základ na dobré umístění založila již dobrými výkony ve skupině a pak úspěšně...

Vrcholem šermířské sezony bývají v každé věkové kategorii a disciplině finálové turnaje o tituly mistrů České republiky. Letos jednu z nejprestižnějších soutěží - kord mužů a žen ještě s přidáním mladšího žactva uspořádal oddíl Šerm Liberec. Mistrovství se konalo pod záštitou primátora statutárního města Liberce pana Zámečníka.

Další ročník Ještědského poháru v šermu kordem uspořádal oddíl šerm Liberec v hale míčových sportů liberecké Home Credit areny. Letos v sobotu šermovali mladší žáci a mladší žačky, kterých celkem šermovalo 110 z 21 oddílů a polského UKS ATLAS.

Sokol Cup

30.04.2019

Liberečtí šermíři se zúčastnili turnaje v Brně a to v kategoriích žáci a junioři. V prvním dnu turnaje nastoupil Tomáš CHRAMOSTA, který má letos ambice na příčky nejvyšší. Náhlý zdravotní problém mu však zkřížil plány již v prvních zápasech a výsledky tomu odpovídaly. V obou kolech skupin měl pouze po dvou vítězstvích. V eliminačním zápase o 16"...

O víkendu proběhl pod Ještědem, v Hale míčových sportů (areál Home Credit Areny), šermířský turnaj mladších žáků a kadetů. Na něm se představilo 156 kordistů a kordistek z celé ČR. Tři ze čtyř kategorií ovládli závodníci z SC Praha.

Další ročník Jizerského kordu pro mladší a starší žactvo uspořádal o víkendu oddíl sportovního šermu Šerm Liberec. Po oba dny se vystřídalo na libereckých planších 192 soutěžících ze 17 oddílů.