Novinky

Dolánky 2020

03.07.2020

Konec letošní divné sezóny jsme prožili na koloběžkách, v lanovém centru, na lodích a v Domě přírody Českého ráje.

V sobotu 27.6.2020 pořádáme oddílový teambuilding pro naše členy a jejich rodinné příslušníky. Vlakem do Dolánek, odtud na koloběžkách na Malou Skálu, zde možnost využití lanového centra, a na lodích zpět do Dolánek.

S potěšením můžeme konstatovat, že se název ŠERM Liberec zase jednou objevil mezi nejlepšími. Na turnaji žaček v kordu se na Memoriálu Jindřicha Valhy v Karlových Varech probojovala v konkurenci 33 soupeřek mezi nejlepší na krásné 3. místo naše Petra Konečná, která základ na dobré umístění založila již dobrými výkony ve skupině a pak úspěšně...

Vrcholem šermířské sezony bývají v každé věkové kategorii a disciplině finálové turnaje o tituly mistrů České republiky. Letos jednu z nejprestižnějších soutěží - kord mužů a žen ještě s přidáním mladšího žactva uspořádal oddíl Šerm Liberec. Mistrovství se konalo pod záštitou primátora statutárního města Liberce pana Zámečníka.

Další ročník Ještědského poháru v šermu kordem uspořádal oddíl šerm Liberec v hale míčových sportů liberecké Home Credit areny. Letos v sobotu šermovali mladší žáci a mladší žačky, kterých celkem šermovalo 110 z 21 oddílů a polského UKS ATLAS.