Novinky

Sem patří váš nadpis

Sem vložte podnadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et.

Consequatur vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur at vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti.

V sobotu 27.6.2020 pořádáme oddílový teambuilding pro naše členy a jejich rodinné příslušníky. Vlakem do Dolánek, odtud na koloběžkách na Malou Skálu, zde možnost využití lanového centra, a na lodích zpět do Dolánek.

S potěšením můžeme konstatovat, že se název ŠERM Liberec zase jednou objevil mezi nejlepšími. Na turnaji žaček v kordu se na Memoriálu Jindřicha Valhy v Karlových Varech probojovala v konkurenci 33 soupeřek mezi nejlepší na krásné 3. místo naše Petra Konečná, která základ na dobré umístění založila již dobrými výkony ve skupině a pak úspěšně...

Vrcholem šermířské sezony bývají v každé věkové kategorii a disciplině finálové turnaje o tituly mistrů České republiky. Letos jednu z nejprestižnějších soutěží - kord mužů a žen ještě s přidáním mladšího žactva uspořádal oddíl Šerm Liberec. Mistrovství se konalo pod záštitou primátora statutárního města Liberce pana Zámečníka.

Další ročník Ještědského poháru v šermu kordem uspořádal oddíl šerm Liberec v hale míčových sportů liberecké Home Credit areny. Letos v sobotu šermovali mladší žáci a mladší žačky, kterých celkem šermovalo 110 z 21 oddílů a polského UKS ATLAS.

Sokol Cup

30.04.2019

Liberečtí šermíři se zúčastnili turnaje v Brně a to v kategoriích žáci a junioři. V prvním dnu turnaje nastoupil Tomáš CHRAMOSTA, který má letos ambice na příčky nejvyšší. Náhlý zdravotní problém mu však zkřížil plány již v prvních zápasech a výsledky tomu odpovídaly. V obou kolech skupin měl pouze po dvou vítězstvích. V eliminačním zápase o 16"...

O víkendu proběhl pod Ještědem, v Hale míčových sportů (areál Home Credit Areny), šermířský turnaj mladších žáků a kadetů. Na něm se představilo 156 kordistů a kordistek z celé ČR. Tři ze čtyř kategorií ovládli závodníci z SC Praha.